Vlastnosti systému Restaurant42


Základní moduly

Moduly, které jsou součástí každého našeho řešení. Všechny moduly jsou plně ovladatelné prostřednictvím administrace.

Informace o restauraci

Všechny informace o vašem podniku - adresa, otvírací hodiny, zda a jaké berete karty nebo stravenky atd. můžete sami měnit prostřednictvím administrace. Tyto informace se většinou zobrazují na stránce kontaktů a v patičce stránky.

Adresa vč. mapy - informace o adrese se zobrazuje jak na stránce kontaktů, tak v patičce stránky, takže ji návštěvník nemusí hledat. Na stránce kontaktů je zobrazena mapa s vyznačenou polohou vašeho podniku. Odkaz na mapu vede ze všech stránek.
Kontaktní údaje - kontaktní údaje (email a telefon) jsou uvedeny jak na stránce kontaktů, tak i v patičce každé zobrazené stránky.
Pracovní doba - můžete nastavit pracovní dobu indiviuálně pro jednotlivé dny v týdnu i dopředu nastavit dny, kdy máte třeba zavřeno (typicky svátky).
Platební karty - můžete nastavit, které platební karty (VISA, MC, DinersClub atd.) přijímáte.
Stravenky - nikdo neví, jak to s nimi nakonec dopadne, ale pokud je berete, tak můžete nastavit které.
Stránka "O nás" - stránka s textem o historii vašeho podniku. Součástí stránky může být i fotogalerie.

Tvorba menu je plně ve vaší režii. Menu si můžete vytvořit libovolný počet a libovolného typu. Můžete si také předpřipravit různá menu a zapínat/vypínat podle potřeby.

Stálá menu - menu s dlouhodobou nabídkou, které se často nemění.
Ukázka stálého menu.
Denní menu - menu, které je platné pouze pro zadaný den. Systém sám zabezpečí, aby se toto menu prezentovalo na hlavní stránce pouze v ten zadaný den.
Ukázka denního menu.
Akční menu - menu pro příležitostné nebo speciální akce - víkendové zvěřinové hody, různé oslavy nebo firemní akce.
Online menu - pokud byste chtěli využívat online prodeje jídla, tak si připravíte menu pouze s nabídkou toho, co chcete například pro rozvoz nabízet.
Časové omezení - u všech menu můžete nastavit, kdy se mají zobrazovat. A to nejen datem, ale i časově v průběhu dne.

Akční nabídky

Řízkové hody, oslavy narozenin nebo víkendové zvěřinové hody? Informujte o nich na svých stránkách. Informace o nemusí být omezeny pouze na akce týkající se jídla. Může využít i v případě, kdy pořádáte turnaj v šipkách nebo děláte v podniku výstavu fotek místního umělce.

Informace o akci - do systému vložíte informace o akci, její popis a fotografie. Určíte dobu od kdy do kdy platí a akce se začne automaticky zobrazovat na vašich stránkách.
Emailová informace - informaci o akci můžete rozeslat emailem všem registrovaným uživatelům vašich stránek (více viz. Rozšířený marketing).
Menu pro zadanou akci - Pokud máte pro zadanou akci vytvořenu speciální nabídku jídla (viz. Menu), bude se tato nabídka zobrazovat zároveň s informací o této akci.
Sdílení na sociálních sítích - pod textem jsou umístěny tlačítka pro sdílení, aby mohli návštěvníci stránek sdílet informaci o akci dále mezi svými známými.
Diskuse - pod informaci o akci můžete umístit diskusi (více viz. Rozšířený marketing).

Články, aktuality

Tento modul slouží pro zobrazování aktualit na vašich stránkách. Ať už třeba o tom, co se u vás dělo anebo jenom jako krátké upozornění na novou nabídku nebo na krátkodou změnu provozní doby.

Text článku - prostřednictvím administrace vložíte text článku (může obsahovat fotografie). Určíte dobu od kdy do kdy platí a článek začne automaticky zobrazovat na vašich stránkách.
Seznam článků - web umožňuje zobrazit všechny starší články
Emailová informace - informaci o článku můžete rozeslat emailem všem registrovaným uživatelům vašich stránek (více viz. Rozšířený marketing).
Sdílení na sociálních sítích - pod textem článku jsou umístěna tlačítka pro sdílení obsahu.
Diskuse - pod článkem můžete umístit diskusi (více viz. Rozšířený marketing).

Nabídka práce

Sháníte nového číšníka nebo posilu do kuchyně? Díky tomuto modulu můžete na svých stránkách zobrazovat aktuální pracovní pozice. Pracovní pozice zadáte jednou a jejich zobrazování pak již vypínáte/zapínáte podle aktuální potřeby.

Administrace - všechny informace o nabízených pracovních pozicích je zadáváno prostřednictvím administrace.
Sdílení na sociálních sítích - pod textem článku jsou umístěna tlačítka pro sdílení obsahu.
Ukázka - Balita.cz

Základní marketing

Propagace je důležitá, o tom snad nikdo nepochybuje. Základní marketing obsahuje moduly a funkce, které jsou zahrnuty ve všech variantách našeho systému. Další marketingové možnosti, které jsou vázány na databázi zákazníků, jsou součástí rozšířeného marketingu.

Sociální sítě - pokud máte svůj profil na Facebooku, Twitteru nebo třeba Instagramu, tak se budou zobrazovat tlačítka s odkazy na vaše profily.
Sdílení - na stránkách, které jsou pro návštěvníky zajímé, se zobrazují tlačítka pro sdílení obsahu na sociálních sítích. Uživatelé tak budou moci šířit slávu vašich stránek do světa sami.
Články - proběhla u vás nějaká zajímavá akce? Napište, nafoťte a dejte to na stránky. Více viz. Články/aktuality
Psali o nás - točila u vás televize nebo o vás psali někde v novinách (samozřejmě hezky)? Pochlubte se (ukázka)
Partneři - stránka, kterou využijete pokud máte nějakého partnera nebo třeba dodavatele na kterého chcete upozornit nebo pomoci mu s propagací. (ukázka)
QR kódy - prostřednictvím administrace si můžete vygenerovat QR kódy, které obsahují Url adresy libovolných stránek webu. Ty potom můžete libovolně využít v tiskových materiálech, jídelních lístcích nebo reklamních předmětech.
Exporty dat - potřebujete export s daty pro nějakou externí službu typu "denní menu"? Připravíme jej pro vás.

Rozšiřující moduly

Celý systém obsahuje další volitelných modulů, které značně rozšiřují možnosti celého systému. Tyto moduly můžete ale také nemusíte využívat.

Některé z modulů mohou vyžadovat další konfiguraci nebo programování z naší strany - obzvláště pokud se jedná o napojení například na pokladní systémy třetích stran.

Internetový obchod

Modul, který rozšiřuje možnosti vašich stránek o online nakupování. Nabízet můžete nejenom jídlo na rozvoz nebo odběr "z okénka" tak i o dárkové poukázky nebo vaše reklamní předměty.

Prodej jídla a nápojů - do nabídky obchodu je zařazen sortiment, který
Prodej zboží - online obchod není omezen pouze na jídlo. Pokud máte svoje reklamní předměty nebo např. dárové poukázky na útratu, můžete prodáváat i je.
Administrace objednávek - objednávky můžete zpracovávat, měnit, doplňovat, rušit prostřednictvím administrace. V případě objednávek jídla je zákazník informován o přípravě jeho objednávek.
Online platby kartou - v případě potřeby pro vás zprovozníme i možnost platby platebními kartami
Napojení na věrnostní systém - pokud využíváte věrnostní systém, tak můžete do něj zapojeným zákazníkům nabídnout lepší ceny nebo zboží speciální položky. Pokud získávají za své útraty body, mohou je použít k úhradě v obchodě.
Příklad funkčního eshopu - Balita.cz

Rozšířený marketing

Rozšířený marketing obsahuje vlastnosti navíc oproti základnímu marketingu. Ty jsou navázány na zákaznickou databázi a práci s ní. Všechny tyto možnosti jsou volitelné, zapínat a vypínat je lze podle libosti.

Uživatelská databáze - zákazníci se u vás můžou zaregistrovat a mají kompletní přehled o tom, jaké jim zasíláte informace, o rezervacích a pokud využíváte nějakou formu internetového obchodu, tak i o objednávkách a jejich stavu. Následně můžete tyto registrované uživatele oslovovat například prostřednictvím emailingu
Emailing - informujte své zákazníky o všem podstatném - o akcích, novinkách ve vašem podniku nebo jim třeba pravidelně zasílejte denní menu.
Diskuse - na stránkách s články, akcemi nebo třeba menu lze vložit diskusi.
Dotazníky spokojenosti - pro zpětnou vazbu od vašich hostů lze nastavit dotazník, ve kterém je vyzpovídáte, jak byli u vás spokojeni.

Rezervace místa

Modul, který umožňuje spravovat rezervace míst ve vaší restauraci.

Informace na stránce - na stránce s kontakty jsou uvedeny kontaktní údaje, na kterých lze vytvořit rezervaci klasickou cestou - telefonicky nebo emailem.
Rezervační formulář - požadavek na rezervaci lze vytvořit prostřednictvím formuláře, kde zákazník zadá potřebné údaje
Administrace - v administraci rezervaci potvrdíte (nebo ne) a informaci o tom zašlete zákazníkovi emailem nebo pomocí SMS. V administraci máte zároveň přehled o všech rezervacích - kdo přijde, kdy přijde a kde bude usazen.

Věrnostní systém

Chcete odměňovat své hosty za útratu ve vašem podniku?

Napojení - pro správný chod věrnostního systému je nutné napojení na váš pokladní systém.
Nutná konzultace - pokud chcete pro vaše zákazníky věrnostní systém, tak se prosím s námi spojte, určitě spolu vymyslíme nějaké přijatelné řešení.
e-shop - odměny si zákaznící vybírají prostřednictvím internetového obchodu - můžou to být třeba poukázky na večeři, upomínkové předměty nebo třeba slevy u nějakých vašich partnerů. Fantazii se meze nekladou.
! - provoz tohoto modulu s sebou může nést další finanční náklady, pokud například provozovatel vašeho pokladního řešení vyžaduje poplatky za přístup do API jejich systému.

Rozpočty

Pokud pro své hosty pořádáte například oslavy narozenin, svatby nebo rauty, tak si můžou sami dopředu navrhnout a spočítat kolik je to bude stát. Hotový rozpočet vám pošlou a vy již podle něj můžete vše připravit.

Menu - možnost spočítat si rozpočet může navázat na libovolné menu. Stačí tuto možnost zaškrtnout u menu v administraci.
Možnost uložení - uživatel má možnost si rozpracovaný rozpočet uložit a později se k němu vrátit.
Odeslání rozpočtu - až bude zákazník spokojen, tak odešle hotový rozpočet odešle a vy s ním můžete dále pracovat a dále jej (třebo po telefonické konzultaci) dále upravovat.

Technické informace

Základní informace o celém systému

Kde systém běží - celý systém běží na našich serverech, takže nemusíte řešit žádný webhosting ani s tím spojené náklady. Cena za hosting je zahrnuta v měsíčním poplatku.
SSL - stránky jsou plně zabezpečeny https protokolem.
Zálohování - Všechna data jsou zálohována na denní bázi.

Technická podpora

Na celý systém neustále dohlížíme a všechny případné chyby okamžitě opravujeme. Součástí administrace je i modul helpdesku, pomocí kterého nám můžete oznamovat všechny případné chyby, připomínky a náměty na rozšíření nebo úpravy systému.


Nepřetržitý vývoj systému

Celý systém se neustále vyvíjí a nová zlepšení a rozšíření se do něj dostávají prakticky každý týden.

Pokud máte nějaký nápad, jak vlastnosti systému rozšířit a věříte tomu, že by tato vlastnost byla užitečná i pro ostatní, tak nám prosím dejte vědět.


Vývoj na zakázku

Potřebujete rozšířit systém o další stránky, fukce nebo celé samostatné moduly?

Spojte se s námi a vymyslíme pro vás řešení.